Багатофункціональний пристрій HP Smart Tank 615 c Wi-Fi (Y0F71A)

Бренд: HP
Номер: Y0F71A
8 399 грн.
В наявності
струйний, кольоровий, 4800 х 1200, Друк моно - 11 стор/хв, Друк кол. - 5 ст/хв, Сканер - планшетний, Подача - 100 аркушів, Вивід - 30 аркушів, Wi-Fi, Bluetooth, СБПЧ - є
Країна виробництва Тайвань
Гарантія (міс.) 12
Опис

Цей принтер без картриджів зі стартовим набором чорнила до 3 років друку в комплекті гарантує чудову якість. Дводіапазонний адаптер Wi-Fi забезпечує швидше під'єднання, а найкращий у своєму класі застосунок для мобільного друку HP Smart — простий мобільний друк.

Оптимальний вибір для дому або невеликого офісу, а також тих, кому потрібні великі обсяги друку з мінімальними витратами та можливістю продуктивної роботи звідки завгодно і коли завгодно.

Компактна система заправляння з вбудованими резервуарами для чорнила, автоматичним датчиком і захистом від проливання спрощує контроль рівня чорнила. Ідеальний вибір для економного друку у великих обсягах зі стартовим набором чорнила до 3 років друку.

Покладіться на неперевершену якість друку від HP — й отримуйте відбитки незмінно чудової якості. Чіткий текст. Яскрава графіка.

Залишайтеся завжди на зв'язку завдяки дводіапазонному адаптеру Wi-Fi, який забезпечує швидше та надійніше під'єднання. Економте час за допомогою ярликів Smart Tasks, друкуйте і скануйте, хоч би де ви були за допомогою HP Smart — найкращої у своєму класі програми мобільного друку.

Надійне під'єднання
Швидше та надійніше під'єднання завдяки дводіапазонному адаптеру Wi-Fi.

Настроювані ярлики на вашому телефоні
Автоматизація повторюваних задач за допомогою настроюваних ярликів Smart Tasks. Сканування в хмару, на електронну пошту і не тільки — одним дотиком.

Друк, сканування та копіювання, хоч би де ви були
Застосунок мобільного друку HP Smart дає змогу вільно працювати, хоч би де ви були — друкуйте, скануйте і копіюйте прямо з телефона.

Висока якість, яку ви очікуєте від HP
Чорне чорнило забезпечить чіткий друк документів, а кольорове дасть змогу створити яскраві зображення найвищої якості.

Висока швидкість друку
Швидкий друк ділових документів — на 38% швидший, порівнюючи з попередніми моделями HP Smart Tank.

Простий і зручний контроль рівня чорнила
Простий контроль і поповнення чорнила завдяки вбудованим резервуарам і автоматичному датчику відстеження рівня чорнила.

Характеристики
Країна виробництва
Тайвань
Гарантія (міс.)
12
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины PR-CY Rank