Мережева карта Wi-Fi Netis WF2120

Бренд: Netis
Номер: WF2120
249 грн.
В наявності
Виробник Netis
Модель WF2120
Артикул WF2120
Швидкість передачі данних до 150Mbps
Стандарт Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n
Інтерфейс USB
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 24
УКТЗЕД 8473302000

Опис
Мережева карта Wi-Fi Netis WF2120
Бездротовий мініатюрний Wi-Fi адаптер NETIS WF2120 є компактний пристрій, який підтримує суперсучасний стандарт 802.11п. Компактний стильний адаптер білого кольору виглядає дуже незвично на тлі більших аналогів.
MIFA-антена дозволяє забезпечить найбільш стабільний зв'язок, при цьому радіус дії значно збільшується, розширюючи таким чином, робота підключених до адаптера пристроїв. Маленький розмір NETIS WF2120 USB не заважає адаптера виступати для інших девайсів в якості точки доступу.
Бренд Netis належить компанії «NETIS SYSTEMS», яка була заснована в 2000 році і, в свою чергу, є дочірнім підприємством корпорації «Netcore Group». Штаб-квартира Netis знаходиться в китайському місті Шеньчжень, одному з ділових центрів Піднебесної. Портфель продуктів компанії включає різне мережеве обладнання, а також готові рішення для різних груп споживачів - для дому, бізнесу або ж операторів зв'язку. Піклуючись про своє репутації, компанія ввела високі стандарти якості, яким відповідає будь-яке обладнання, що сходить з конвеєра, будь то домашній роутер або ж бруковані провайдерські ADSL модеми.
Варто відзначити, що роутер Netis - це сучасний пристрій, що підтримує всі необхідні стандарти безпеки, здатне забезпечити безперебійну роботу мережі з максимально доступною продуктивністю. Дане твердження стосується як бізнес продуктів, так і домашній пристроїв. 

Актуальність продукції компанії підтверджується тим, що 8% від загальної виручки керівництво вкладає у власні розробки і наукові дослідження в галузі мережевих технологій - таким є один з основних принципів Netis. Маршрутизатор даного бренду, який потрапляє до вас в руки, інакше кажучи, - не просто сучасний, але передовий у всіх відносини.

Роутери Netis випускає різних типів. Йдеться як про малопотужних доступних моделях з однодіапазонними і дводіапазонними радіомодулями, так і про надпотужних пристроях для великого бізнесу або ж для безперервного онлайн-стріму, для ігор та інших цілей. Також, при необхідності, можна придбати підсилювачі сигналу Wi-Fi, різні аксесуари для підвищення зручності експлуатації.
Але Netis роутер - не єдині вироблені компанією пристрої. Як уже згадувалося вище, під даним брендом реалізуються на світовому ринку також ADSL і VDSL модеми, точки доступу, ряд різного типу комутаторів, мережеві і Wi-Fi адаптери, аксесуари до даного устаткування, GPON, EPON і багато іншого. Також в пакет продуктів входять повноцінні комплекти для відеоспостереження. Йдеться, в першу чергу, про IP обладнанні.
На досягнутому компанія Netis не зупиняється. Починаючи з 2008 року, щорічний приріст не падає нижче позначки в 30%, що є більш ніж переконливим доказом серйозних намірів компанії, а також підтвердженням довіри до неї з боку партнерів з усього світу.
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины PR-CY Rank