Мережева карта Wi-Fi TENDA Nano (W311M)

Бренд: TENDA
Номер: W311M
225 грн.
177 грн.
В наявності
Виробник TENDA
Модель Nano
Артикул W311M
Швидкість передачі данних до 150Mbps
Стандарт Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n
Безпека 64/128-бітне WEP-шифрування, Wi-Fi Protected Access (WPA, WPA2)
Інтерфейс USB
Країна виробництва Тайвань
Гарантія, міс 12
УКТЗЕД 8517620000

Опис

Адаптер TENDA Nano (W311M) використовує прогресивну технологію посилення сигналу і обладнаний знімною антеною 4.2 dBi. За рахунок цього зона дії пристрою в 6 разів більше ніж у адаптера 802.11 g. Для легкої і швидкої настройки шифрування адаптер підтримує технологію WPS.

Підключивши TENDA Nano (W311M) до ПК або ноутбука через порт USB, Ви отримаєте бездротовий доступ в Інтернет і доступ до локальної мережі. Для того, щоб додати доступ до бездротової мережі, користувачам персональних комп'ютерів не потрібно відкривати корпус. Користувачі ноутбуків легко можуть провести апгрейд до стандарту 802.11 n. USB2.0 інтерфейс робить W311U+ підходящим як для стаціонарних, так і для мобільних комп'ютерів.

TENDA Nano (W311M) - це вдосконалений безпровідний USB адаптер з максимальною швидкістю передачі 150 Мбіт/с, розроблений спеціально для користувачів, яким потрібно поліпшені характеристики радіоканалу. Використовуючи переваги технології стандарту IEEE802.11n, він прекрасно сумісний з бездротовими пристроями стандартів IEEE802.11n/g/b.

Основні особливості
Wireless N стандарт, зі швидкістю до 150 Мбіт
в 3 рази більше дальність бездротового зв'язку , ніж бездротові G продукти
Забезпечення безпеки мережі з 64/128-бітне WEP, WPA і WPA2
Підтримує м'який AP , щоб розширити бездротову мережу

• Сумісний з Wireless-N стандарту, цей адаптер здатний забезпечити в 3 рази більший радіус дії бездротового зв'язку порівняно із звичайною бездротовою-G адаптер.

• Підтримка QoS WMM забезпечує поліпшені по бездротовому зв'язку, а також без проблем працює з PSP, WII, NDS і підключити XLink Kai, все приносить вам ще краще онлайн ігровий продуктивності.
• Адаптер повністю сумісний з усіма основними операційними системами.
• Завдяки м'якій функції AP, адаптер може працювати як точка доступу. Так що при підключенні до безпроводової мережі, адаптер легко послужить як WiFi точка доступу декількох користувачів для доступу до Інтернету, електронної пошти, завантаження та передачі файлів по бездротовій мережі.
• Wi-Fi Protected Setup (WPS) дозволяє забезпечити бездротову мережу тільки при натисканні кнопки WPS, минаючи складний процес налаштування безпеки. Крім того, адаптер забезпечує 64/128-бітне WEP, WPA і WPA2 шифрування для рівня промислового рівня захисту.
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины PR-CY Rank