Каталог товаров

Lenovo показала ноутбук з екраном, що розтягується – відео

Категории

У рамках заходу Tech Word 22 компанія Lenovo продемонструвала кілька концептуальних пристроїв. Одним з найцікавіших продуктів став ноутбук з екраном, що розтягується, здатним змінювати форму і розмір в залежності від виконуваних завдань.

 

 

За даними виробника, прототип оснащений 13-дюймовим дисплеєм із можливістю розширення корисної площі екрана по вертикалі. Після повного розгортання діагональ збільшується майже вдвічі (точні параметри поки що не вказуються), що може бути корисним для багатозадачної роботи, веб-серфінгу, монтажу, обробки музики та інших сценаріїв користування.

Крім того, бренд представив низку інших інноваційних розробок. Зокрема, Cyber ​​Spaces — інтерактивне рішення для віддаленого спілкування з можливістю моделювання співрозмовника за допомогою голографії, а також програма Freestyle, призначена для спільної роботи планшета з ПК. За словами представників компанії, програма дозволить поєднувати планшет, перетворюючи його на портативний другий екран для розширення простору робочого столу.

Вендор поки не озвучив можливу дату запуску серійного виробництва ноутбуків, що розтягуються. Невідомі також їх характеристики та інші подробиці.

Комментарии
Пока нет комментариев
Написать комментарий
Имя*
Email
Введите комментарий*
Besucherzahler
счетчик посещений