Каталог товаров

Старі смартфони, які можуть коштувати дуже багато

Категории

Багато користувачів не поспішають викидати старі апарати після придбання нового смартфона. Компанія Protect Your Bubble, що працює на британському ринку, опублікувала список старих телефонів, на продажу яких можна непогано заробити.

Зокрема, до нього увійшов апарат DynaTAC 8000X виробництва Motorola. Цінність цієї моделі для колекціонерів полягає в тому, що вона є першим мобільним телефоном історії людства. На eBay телефон Motorola можна продати за 1965 USD. Модель DynaTAC 8000X була представлена ​​американською компанією в 1985 році. На момент виходу апарат коштував у два рази дорожче.

На продаж апарату Touch Diamond2 від компанії HTC можна заробити близько 600 USD. Прем’єра цього Windows-смартфону відбулася у 2009 році. Він з’явився на комерційному ринку через рік після прем’єри iPhone 3G другої генерації. Компанія-виробник позиціонувала апарат як «персональний цифровий помічник». На момент виходу вартість становила 145 USD.

Замикає ТОП-3 найдорожчих ретро смартфонів модель iPhone 2G. Її можна продати за майже 600 USD. За iPhone другого покоління на eBay можна отримати близько 333 USD.

Від продажу моделі Motorola RAZR2 можна отримати 341 USD. Телефон-помада Nokia 7280 колекціонери оцінюють у 200 USD. Середня вартість Motorola Microtac 9800X на eBay складає 264,7 USD.

Комментарии
Пока нет комментариев
Написать комментарий
Имя*
Email
Введите комментарий*
Besucherzahler
счетчик посещений