Відеокарта Gigabyte Radeon RX 6900 XT 16Gb GAMING OC (GV-R69XTGAMING OC-16GD)

Бренд: GIGABYTE
Номер: GV-R69XTGAMING OC-16GD
58 190 грн.
В наявності
PCI-Express x16 4.0, 16 ГБ, GDDR6, 256 Bit, Boost - 2285 MHz, 2 х HDMI, 2 x DisplayPort, 8 + 8 + 8 pin, н.д., 286 х 118 х 58 мм
Країна виробництва Китай
Гарантія (міс.) 12
Опис

АЛЬТЕРНАТИВНЕ ОБЕРТАННЯ ВЕНТИЛЯТОРІВ
Унікальна технологія Alternate Spinning дозволяє значно знизити негативний ефект від турбулентності і істотно наростити тиск повітряного потоку.

Розподілений повітряний потік
Інженери GIGABYTE запропонували схему, згідно з якою обертання двох сусідніх вентиляторів відбувається в протилежному напрямку, напрямок повітряного потоку між ними збігається, знижується турбулентність і збільшується тиск охолоджуючих повітряних мас.

Вентилятори 3D Active
Засобами технології 3D Active організована напівпасивну схема охолодження, вентилятори залишаються вимкненими, коли навантаження на ДП невелика, в тому числі в іграх, не вимогливих до апаратних ресурсів.

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН лопаті вентилятора
Повітряний потік розтинають лопатями крильчатки особливого профілю з ребрами і нагнітається в потрібну зону.

ЗМАЩЕННЯ GRAPHENE NANO

Наносмазка на основі графену допомагає продовжити термін служби вентилятора в 2,1 рази, що відповідає терміну служби подвійного підшипника кочення, крім того, такий вентилятор працює тихіше.

Масивна мідну пластину і теплові трубки
Основа радіатора стикається безпосередньо з кристалом ДП і мікросхемами відеопам'яті, а композитні теплові трубки з'єднують мідне плато з масивом набраних пластин радіатора. Таким чином організований ефективне відведення тепла від ключових компонентів.

RGB FUSION 2.0
Параметри колірної схеми, 16,7 млн. Колірних відтінків, численні світлові ефекти і можливість синхронізувати плату з іншими пристроями сімейства AORUS.

Захисна металева пластина
Тильна поверхню друкованої плати накрита металевою пластиною, яка надійно захищає конструктив в цілому і розпаяні на платі компоненти зокрема, від пошкоджень, наприклад, в разі падіння вироби, а також допомагає мінімізувати навантаження на вигин і кручення.

Технологія Dual BIOS
У режимі Silent рівень шуму від вентиляторів істотно нижче. Для активації обраного режиму після перемикання, потрібне перезавантаження. За замовчуванням задіяний режим OC.

Надійність і екстремальний оверклокінг
Дизайн підсистеми харчування на базі силових КМОП RDSon транзисторів c зниженим опором при перемиканні передбачає збалансоване навантаження на кожен транзистор, дозволяє ключових компонентів в складі VRM-модуля функціонувати в комфортному температурному режимі. Сертифіковані в рамках програми Ultra Durable високоякісні дроселі і конденсатори забезпечують чудову продуктивність відеопідсистеми і збільшують термін служби виробу.

ПОВНІСТЮ АВТОМАТИЗОВАНЕ ПРОЦЕС

Повністю автоматизований виробничий процес гарантує високу якість друкованих плат і усуває можливість виникнення гострих виступів роз'ємів для пайки, які знаходяться на поверхні друкованої плати. Продумана конструкція запобігає ваші руки від порізів або ненавмисних ушкоджень компонентів при створенні системи.

AORUS ENGINE

Сучасний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс фірмового ПО забезпечує швидкий доступ до налаштувань тактових частот, напруги харчування, режимам роботи вентиляторів в залежності від споживаної потужності, і все це в реальному часі виходячи з вимог конкретної гри.

Характеристики
Країна виробництва
Китай
Гарантія (міс.)
12
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины PR-CY Rank